Betine Üyelik İşlemleri

Betine
Betine

Resmi anlamda kurulmuş, onay almış ve denetim altına giren, yasal yaş sınırında bulunan yetişkinlere hizmet veren bu siteyi kullanmak için, betine üyelik işlemleri yapılmak zorundadır. Herkes inceleyebilir, herkes hakkında bilgi sahibi olabilir ancak, gerçek anlamda kullanmak, bahis yapmak, oyun oynamak ve hizmetlerden bir ya da birden fazlasından para kazanma şansını elde etmek istiyor iseniz, hesap açmanız zorunludur. Hesap açmak için ise, aşağıda belirtilen şekli ile bu sitenin yeni giriş adresini bulmanız ve kullanmanız gerekebilir.

Betine Yeni Giriş Adresi

Hesap açma işlemine yani üyelik olarak tanımlanmış işleme başlamadan önce, betine yeni giriş adresi hakkında bilgi sahibi olmalısınız. İlgili yasal mevzuatlar gereği, Türkiye’de hakkında erişim engelleme kararı verilecek ya da verilmeye devam edilecek yabancı iddaa sitelerinden bir tanesidir. Bu yüzden mutlaka tespit etme, kapatma ve akabinde yeni giriş adresi belirleme işlemi yapılacaktır. Yeni giriş adresi ile siteye erişen herkes, ana sayfa üzerinden üyelik için başvuruda bulunabilir.

Betine Adresini Bulamıyorum

İnceleyip, hakkında bilgi sahibi olduğunuz sitede hesap açmaya karar verdiğinizde, ana ekranı açamıyor, giriş problemi ile karşı karşıya kalmış konumda bulunuyor olabilirsiniz. Betine adresini bulamıyorum gibi bir olumsuzluk gündeme getiriyor iseniz, kendi isteğiniz doğrultusunda bu sitenin resmi sosyal medya hesaplarına bakabilirsiniz. Yine kendi istek ve araştırmalarınız ile birlikte, internet üzerinden arama motorları sonuçlarına göre hareket edebilirsiniz. Bunlar size zaman kaybettiren uygulamalar olarak geliyor olabilir. Bu durumda ne yapacaksınız? Nasıl en hızlı ve güvenli şekli ile sitenin yeni giriş adresini bulacaksınız? Sadece betine giriş linki ifadesinin ya da cümlesinin üzerine gelip, tıklama işlemini yapın ve resmini siteye erişim sağladığınızı da görün.

Betine Kimler Üye Olabilir?

Bu soru yani betine kimler üye olabilir? Sorusu, Türkiye’de yaşayan herkes için geçerlidir. Tabii ki 18 yaşında olmak ya da üzerinde olmak şeklinde ana bir kural bulunmaktadır. Eğer bu sınırlar içerisinde yer alıyor iseniz, kendi isteğiniz ile birlikte, bu yabancı site üzerinde hemen kendinize bir hesap açabilirsiniz. Ekstra bir koşul ya da şart bulunmamaktadır. İstenen, sadece bir tane hesap açılması ve üyelik başvurusu esnasında tamamen gerçek bilgilerin, ileride ispatlanacak bilgilerin verilmesidir.

Betine giriş
Betine giriş

Betine Nasıl Üye Olurum?

Üye olmanın kuralı, betine giriş işlemini yapmak, kayıt ol butonu aracılığı ile karşınıza çıkacak olan başvuru belgesini doldurmaktır. Betine nasıl üye olurum? Sorusunda sadece başvuru belgesini doldurmanız, tabii ki doğru, eksiksiz bir şekilde tamamen gerçek bilgiler ile doldurmanız ve müşteri hizmetlerine göndermeniz şeklinde bir cevap bulunmaktadır. Gönderince ne olacaktır? Müşteri hizmetleri başvuruyu alıp, inceleme işlemine başlayacaktır. Kurallara uygun başvuru yapılmış ise, onay verecektir. Onay verildiğini nasıl anlayacaksınız? Müşteri hizmetleri onay vermek ile birlikte, başvuru yapmış şahısların elektronik posta adreslerine, aktivasyon linki olarak tanımlanmış bir giriş adresi gönderecektir. Başvuru yapan şahıslar, üyelik sürecini tamamlamak amacı ile gelen bu aktivasyon linki üzerinden siteye giriş işlemini yapacaktır. Kullanıcı adı, şifre bilgisine girip, hesaba erişecektir. Yapılması zorunlu olan uygulamalardan bir tanesidir.

Betine Üye Olana Bedava Promosyon Verir

Yeni ve ilk defa hesap açan herkes, aynı hizmetten yararlanır. Betine üye olana bedava promosyon verir. Bu bedava promosyon, üyelik işleminin tamamlanması ile birlikte, para yatırmadan, canlı destek ile görüşüp, talep eden şahıslara verilecektir. 3 farklı seçenek üzerinden sunulduğu görülür. Bu seçenekler 100 Türk Lirası değerinde bedava promosyon veya 100 free spin olarak tanımlanmıştır. Ayrıca, 50 Türk Lirası değerinde bedava promosyon ve üzerine 50 free spin şeklinde bir promosyon tanımlamasının da yapıldığı görülebilmektedir.

Betine Kayıt İçin Para Ve Belge Göndermeyeceksiniz

Betine üyelik işlemleri yukarıda belirtilen kriterler ile birlikte tamamlanacaktır. Unutmayın, betine kayıt için para ve belge göndermeyeceksiniz. Sizlerden üyelik ücreti, sizlerden abonelik ücreti ya da hesap açma ücreti gibi bir para talep edilmeyecektir. Böyle bir talep karşınıza çıkar ise, üyelik başvurusunu sona erdirin, para göndermeyin, terk edin. Doğru siteye erişim sağladığınızda, böyle bir işlem olmadığını bilin. Kurallar dahilinde başvuru yapanların tamamından hiçbir şekilde belge talep edilmediğini de aklınızdan çıkarmayın. Sadece ve sadece genel başvuru kuralları dışında hareket eden şahıslardan, ispatlayıcı nitelikte, üyelik  esnasında belge talep etme hakkı bulunmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*